Os 18813 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 18.17 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 18.19 | 18.19 | |||
Loučovice | 18.22 | 18.23 | 3 | ||
Čertova Stěna | 18.30 | 18.30 | |||
Vyšší Brod klášter | 18.35 | 18.36 | 2 | ||
Těchoraz | 18.39 | 18.39 | |||
Herbertov | 18.43 | 18.43 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 18.46 | 18.46 | |||
Rybník | 18.57 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci