Os 18809 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lipno nad Vltavou | 14.07 | 1 | |||
Loučovice zastávka | 14.09 | 14.09 | |||
Loučovice | 14.12 | 14.13 | 3 | ||
Čertova Stěna | 14.20 | 14.20 | |||
Vyšší Brod klášter | 14.25 | 14.26 | 2 | ||
Těchoraz | 14.29 | 14.29 | |||
Herbertov | 14.33 | 14.33 | |||
Rožmberk nad Vltavou | 14.36 | 14.36 | |||
Rybník | 14.47 | lipenské/7 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci