Os 18415 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 15.15 | 3/4 | |||
Smyslov | 15.21 | 15.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 15.24 | 15.24 | |||
Chýnov | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Pořín | 15.35 | 15.35 | |||
Obrataň | 15.42 | 15.43 | 2 | ||
Šimpach | 15.46 | 15.46 | |||
Pacov | 15.52 | 15.54 | 2 | ||
Leskovice | 16.01 | 16.01 | |||
Nová Cerekev | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Vlásenice | 16.10 | 16.10 | |||
Pelhřimov | 16.18 | 16.25 | 2 | ||
Rynárec | 16.28 | 16.28 | |||
Zajíčkov | 16.33 | 16.33 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 16.37 | 16.38 | 1 | ||
Nová Buková | 16.41 | 16.41 | |||
Hříběcí | 16.46 | 16.46 | |||
Horní Cerekev | 16.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci