Os 18411 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 11.15 | 3/4 | |||
Smyslov | 11.21 | 11.21 | |||
Dobronice u Chýnova | 11.24 | 11.24 | |||
Chýnov | 11.28 | 11.29 | 2 | ||
Pořín | 11.35 | 11.35 | |||
Obrataň | 11.42 | 11.43 | 3 | ||
Šimpach | 11.45 | 11.45 | |||
Pacov | 11.50 | 11.52 | 2 | ||
Leskovice | 12.00 | 12.00 | |||
Nová Cerekev | 12.04 | 12.04 | |||
Vlásenice | 12.08 | 12.08 | |||
Pelhřimov | 12.15 | 12.16 | 2 | ||
Rynárec | 12.19 | 12.19 | |||
Zajíčkov | 12.24 | 12.24 | |||
Dobrá Voda u Pelhřimova | 12.28 | 12.29 | 1 | ||
Nová Buková | 12.32 | 12.32 | |||
Hříběcí | 12.36 | 12.36 | |||
Horní Cerekev | 12.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci