Os 18240 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 12.31 | ||||
Újezdec u Číčenic | 12.34 | 12.34 | |||
Záboří u Číčenic | 12.38 | 12.38 | |||
Chvalešovice | 12.40 | 12.40 | |||
Lhota pod Horami | 12.43 | 12.43 | |||
Temelín | 12.48 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci