Vlak Os 18032 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 23.13 | 23.16 | 3 | ||
Vodňany | 23.22 | 23.23 | 2 | ||
Pražák | 23.27 | 23.27 | |||
Svinětice | 23.32 | 23.32 | |||
Bavorov | 23.35 | 23.36 | 2 | ||
Blanice | 23.42 | 23.42 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 23.45 | 23.46 | 2 | ||
Husinec | 23.52 | 23.53 | 1 | ||
Prachatice | 23.59 | 2 |
jede v a , nejede 23. – 25., 31.XII., 31.III., 5., 6.VII., 28.IX., 27.X.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci