Vlak Os 18026 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 16.39 | 1 | |||
Vodňany | 16.45 | 16.46 | 2 | ||
Pražák | 16.50 | 16.50 | |||
Svinětice | 16.55 | 16.55 | |||
Bavorov | 16.58 | 17.00 | 2 | ||
Blanice | 17.06 | 17.06 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 17.09 | 17.10 | 2 | ||
Husinec | 17.17 | 17.18 | 1 | ||
Prachatice | 17.24 | 2 |
jede v , nejede 27.XII. – 2.I., 1.II., 28., 29.III., 1.VII. – 30.VIII., 29., 30.X.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci