Vlak Os 18014 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Číčenice | 17.39 | 1 | |||
Vodňany | 17.45 | 17.46 | 2 | ||
Pražák | 17.50 | 17.50 | |||
Svinětice | 17.55 | 17.55 | |||
Bavorov | 17.58 | 18.00 | 2 | ||
Blanice | 18.06 | 18.06 | |||
Strunkovice nad Blanicí | 18.09 | 18.10 | 2 | ||
Husinec | 18.17 | 18.18 | 1 | ||
Prachatice | 18.24 | 18.33 | 3 | ||
Prachatice lázně | 18.36 | 18.36 | |||
Rohanov | 18.42 | 18.42 | |||
Chroboly | 18.47 | 18.48 | 3 | ||
Ovesné u Prachatic | 18.51 | 18.51 | |||
Skříněřov | 18.56 | 18.56 | |||
Zbytiny | 19.01 | 19.04 | 2 | ||
Spálenec | 19.06 | 19.06 | |||
Volary | 19.18 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci