Vlak Os 18013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 16.14 | 1 | |||
Stožec | 16.20 | 16.20 | 1 | ||
Černý Kříž | 16.26 | 16.32 | 1/1 | ||
Dobrá na Šumavě | 16.35 | 16.35 | |||
Volary | 16.40 | 16.48 | 2 | ||
Spálenec | 17.00 | 17.00 | |||
Zbytiny | 17.02 | 17.04 | 1 | ||
Skříněřov | 17.09 | 17.09 | |||
Ovesné u Prachatic | 17.14 | 17.14 | |||
Chroboly | 17.17 | 17.17 | 2 | ||
Rohanov | 17.22 | 17.22 | |||
Prachatice lázně | 17.28 | 17.28 | |||
Prachatice | 17.30 | 17.34 | 2 | ||
Husinec | 17.40 | 17.41 | 1 | ||
Strunkovice nad Blanicí | 17.47 | 17.48 | 3 | ||
Blanice | 17.52 | 17.52 | |||
Bavorov | 17.57 | 17.59 | 3 | ||
Svinětice | 18.02 | 18.02 | |||
Pražák | 18.07 | 18.07 | |||
Vodňany | 18.11 | 18.12 | 3 |
Číčenice-Protivín jede v a 24.XII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci