..: Trasa vlaku Os 17573 - JŘ 2013 :..
Os 17573
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Sušice   6.44 2
  Žichovice  6.50 6.51 2
  Velké Hydčice  6.56 6.57 2
  Horažďovice  7.02 7.03 2
  Horažďovice předměstí  7.07 7.09 3
  Střelské Hoštice  7.13 7.14 1
  Dolní Poříčí Neobsazená zastávka  7.17 7.17 
  Katovice  7.20 7.21 2
  Pracejovice  7.24 7.24 
  Strakonice  7.29  3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster