Os 17554 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 17.18 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 17.21 | 17.22 | |||
Janovice nad Úhlavou | 17.26 | 17.27 | 1 | ||
Dubová Lhota | 17.31 | 17.31 | |||
Úborsko | 17.33 | 17.33 | |||
Pocinovice | 17.37 | 17.38 | 2 | ||
Loučim | 17.43 | 17.43 | |||
Dobříkov na Šumavě | 17.46 | 17.46 | 2 | ||
Chodská Lhota | 17.49 | 17.49 | |||
Kdyně | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Starec | 17.58 | 17.58 | |||
Kout na Šumavě | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Spáňov | 18.05 | 18.05 | |||
Domažlice | 18.12 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci