Os 17550 | |
Řazení vlaku: 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 15.06 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 15.09 | 15.10 | |||
Janovice nad Úhlavou | 15.14 | 15.15 | 1 | ||
Dubová Lhota | 15.18 | 15.18 | |||
Úborsko | 15.21 | 15.21 | |||
Pocinovice | 15.25 | 15.25 | 2 | ||
Loučim | 15.30 | 15.30 | |||
Dobříkov na Šumavě | 15.33 | 15.33 | 2 | ||
Chodská Lhota | 15.36 | 15.36 | |||
Kdyně | 15.41 | 15.43 | 2 | ||
Starec | 15.46 | 15.46 | |||
Kout na Šumavě | 15.48 | 15.49 | 2 | ||
Spáňov | 15.53 | 15.53 | |||
Domažlice | 16.00 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci