Os 17546 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klatovy | 12.22 | 2 | |||
Bezděkov u Klatov | 12.25 | 12.26 | |||
Janovice nad Úhlavou | 12.30 | 12.32 | 1 | ||
Dubová Lhota | 12.35 | 12.35 | |||
Úborsko | 12.38 | 12.38 | |||
Pocinovice | 12.42 | 12.43 | 2 | ||
Loučim | 12.47 | 12.47 | |||
Dobříkov na Šumavě | 12.50 | 12.51 | 2 | ||
Chodská Lhota | 12.54 | 12.54 | |||
Kdyně | 12.59 | 13.00 | 2 | ||
Starec | 13.03 | 13.03 | |||
Kout na Šumavě | 13.05 | 13.06 | 2 | ||
Spáňov | 13.10 | 13.10 | |||
Domažlice | 13.17 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci