Sp 1749 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Broumov | 10.02 | 2 | |||
Broumov-Olivětín | 10.07 | 10.07 | |||
Hynčice | 10.11 | 10.11 | |||
Ruprechtice | 10.13 | 10.13 | |||
Meziměstí | 10.17 | 10.20 | |||
Teplice nad Metují | 10.29 | 10.30 | |||
Žďár nad Metují | 10.39 | 10.39 | |||
Police nad Metují | 10.42 | 10.43 | 2 | ||
Hronov | 10.49 | 10.51 | 2 | ||
Velké Poříčí | 10.53 | 10.53 | |||
Náchod | 10.59 | 11.03 | 2/4 | ||
Náchod zastávka | 11.05 | 11.06 | |||
Václavice | 11.11 | 11.13 | 2 | ||
Starkoč | 11.17 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci