Sp 1738 | |
Řazení vlaku: 842 + Bmx765 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 19.24 | 2/2 | |||
Popov | 19.29 | 19.30 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 19.35 | 19.36 | 3 | ||
Divnice | 19.38 | 19.38 | |||
Slavičín | 19.42 | 19.43 | 3 | ||
Hostětín | 19.48 | 19.49 | |||
Pitín zastávka | 19.56 | 19.56 | |||
Bojkovice město | 20.00 | ||||
Bojkovice | 20.03 | 20.05 | 2/2 | ||
Záhorovice | 20.08 | ||||
Nezdenice | 20.11 | 3 | |||
Šumice | 20.15 | ||||
Újezdec u Luhačovic | 20.18 | 20.19 | 3 | ||
Uherský Brod | 20.23 | 20.24 | 3 | ||
Havřice | 20.27 | ||||
Hradčovice | 20.32 | 3 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 20.36 | ||||
Vésky | 20.39 | ||||
Kunovice | 20.42 | 20.43 | 3 | ||
Kunovice zastávka | 20.46 | ||||
Ostrožská Nová Ves | 20.51 | 3 | |||
Uherský Ostroh | 20.55 | 2 | |||
Veselí nad Moravou | 21.00 | 21.01 | 2 | ||
Bzenec | 21.10 | 21.11 | 4 | ||
Vracov | 21.14 | 21.15 | |||
Kyjov zastávka | 21.23 | 21.24 | |||
Kyjov | 21.27 | 21.28 | 4 | ||
Nemotice | 21.41 | 21.42 | 4 | ||
Nesovice | 21.50 | 21.50 | 4 | ||
Bučovice | 21.57 | 21.58 | 3 | ||
Slavkov u Brna | 22.06 | 22.07 | 3 | ||
Brno hlavní nádraží | 22.33 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci