Os 17218 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 18.15 | 2 | |||
Františkovy Lázně-Aquaforum | 18.21 | 18.21 | |||
Františkovy Lázně | 18.23 | 18.24 | 1 | ||
Vojtanov obec | 18.32 | 18.32 | |||
Hazlov | 18.36 | 18.36 | 2 | ||
Aš | 18.46 | 18.47 | hranické/2 | ||
Aš město | 18.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci