Os 17121 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Potůčky | 5.55 | 2 | |||
Potůčky zastávka | 5.59 | 5.59 | |||
Horní Blatná | 6.06 | 6.06 | 2 | ||
Pernink | 6.11 | 6.12 | 3 | ||
Nejdek-Oldřichov | 6.17 | 6.17 | |||
Nejdek-Sejfy | 6.20 | 6.20 | |||
Nejdek-Tisová | 6.24 | 6.24 | |||
Nové Hamry | 6.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci