Os 16953 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 18.14 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 18.17 | 18.18 | 4 | ||
Lom u Mostu | 18.21 | 18.21 | |||
Osek | 18.27 | 18.27 | |||
Háj u Duchcova | 18.30 | 18.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 18.35 | 18.35 | |||
Řetenice | 18.38 | 18.39 | 3 | ||
Teplice v Čechách | 18.42 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci