Os 16948 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 17.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 17.14 | 17.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 17.18 | 17.18 | |||
Háj u Duchcova | 17.23 | 17.23 | |||
Osek | 17.26 | 17.28 | 3 | ||
Lom u Mostu | 17.33 | 17.33 | |||
Louka u Litvínova | 17.36 | 17.37 | 4 | ||
Litvínov | 17.40 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci