Os 16722 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 7.39 | 5 | |||
Rakovník západ | 7.42 | 7.42 | |||
Senomaty | 7.50 | 7.52 | 3 | ||
Šanov | 7.55 | 7.55 | |||
Pšovlky | 7.59 | 8.00 | 3 | ||
Švihov u Jesenice | 8.03 | 8.03 | |||
Oráčov | 8.06 | 8.06 | |||
Kosobody | 8.09 | 8.09 | |||
Jesenice | 8.14 | 8.16 | 3 | ||
Krty | 8.20 | 8.20 | |||
Blatno u Jesenice | 8.25 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci