Os 16719 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žlutice | 20.05 | 2 | |||
Záhořice | 20.09 | 20.09 | |||
Protivec | 20.12 | 20.12 | |||
Chyše | 20.19 | 20.21 | 3 | ||
Libkovice | 20.27 | 20.27 | |||
Lubenec zastávka | 20.31 | 20.31 | |||
Lubenec | 20.34 | 20.34 | |||
Ležky | 20.37 | 20.37 | |||
Malměřice | 20.40 | 20.40 | |||
Blatno u Jesenice | 20.42 | 20.53 | 2 | ||
Krty | 20.58 | 20.58 | |||
Jesenice | 21.02 | 21.04 | 3 | ||
Kosobody | 21.09 | 21.09 | |||
Oráčov | 21.11 | 21.11 | |||
Švihov u Jesenice | 21.14 | 21.14 | |||
Pšovlky | 21.17 | 21.17 | |||
Šanov | 21.21 | 21.21 | |||
Senomaty | 21.23 | 21.24 | 2 | ||
Rakovník západ | 21.32 | 21.32 | |||
Rakovník | 21.36 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci