Sp 1655 „Křížová hora“ | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.37 | 2 | |||
Kolín dílny | 14.39 | 14.39 | |||
Starý Kolín | 14.43 | 14.43 | |||
Záboří nad Labem | 14.47 | 14.47 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 14.49 | 14.49 | |||
Kojice | 14.52 | 14.52 | |||
Chvaletice | 14.54 | 14.54 | |||
Řečany nad Labem | 14.58 | 15.01 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 15.04 | 15.04 | |||
Přelouč | 15.07 | 15.08 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 15.11 | 15.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.18 | 15.36 | 4 | ||
Pardubice-Pardubičky | 15.39 | 15.39 | |||
Kostěnice | 15.45 | 15.48 | 2 | ||
Moravany | 15.51 | 15.52 | 1/2 | ||
Uhersko | 15.56 | 15.56 | 1 | ||
Choceň | 16.06 | 16.07 | 1 | ||
Brandýs nad Orlicí | 16.11 | 16.12 | |||
Ústí nad Orlicí | 16.23 | 16.26 | letohradské/2 | ||
Letohrad | 16.41 | 16.45 | 4 | ||
Verměřovice | 16.50 | 16.51 | |||
Jablonné nad Orlicí | 16.55 | 16.56 | 1/2 | ||
Jamné nad Orlicí | 16.58 | 16.58 | |||
Těchonín | 17.02 | 17.03 | 1 | ||
Mladkov | 17.07 | 17.08 | |||
Lichkov | 17.11 | 2/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci