Os 16504 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 6.31 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 6.33 | 6.33 | |||
Trmice | 6.37 | 6.37 | |||
Koštov | 6.41 | 6.41 | |||
Stadice | 6.45 | 6.45 | |||
Řehlovice | 6.47 | 6.47 | |||
Brozánky | 6.49 | 6.49 | |||
Rtyně nad Bílinou | 6.51 | 6.51 | |||
Velvěty | 6.53 | 6.53 | |||
Úpořiny | 6.56 | 6.57 | 3 | ||
Lbín | 6.59 | 6.59 | |||
Ohníč | 7.04 | 7.04 | |||
Hostomice nad Bílinou | 7.07 | 7.07 | |||
Světec | 7.09 | 7.09 | |||
Bílina-Chudeřice | 7.11 | 7.11 | |||
Bílina | 7.14 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci