Sp 1650 „Zemská Brána“ | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lichkov | 5.50 | 2/3 | |||
Mladkov | 5.53 | 5.53 | |||
Těchonín | 5.57 | 5.58 | 1 | ||
Jamné nad Orlicí | 6.02 | 6.02 | |||
Jablonné nad Orlicí | 6.05 | 6.06 | 1/2 | ||
Verměřovice | 6.10 | 6.10 | |||
Letohrad | 6.16 | 6.18 | 3 | ||
Dolní Dobrouč | 6.22 | 6.23 | |||
Ústí nad Orlicí | 6.35 | 6.36 | letohradské/2 | ||
Brandýs nad Orlicí | 6.45 | 6.45 | |||
Choceň | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Moravany | 7.02 | 7.03 | 2 | ||
Pardubice-Pardubičky | 7.10 | 7.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.14 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci