Sp 1619 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 19.13 | 1 | |||
Štítina | 19.19 | 19.20 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 19.25 | 19.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 19.39 | 19.44 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.50 | 19.52 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 19.55 | 19.55 | |||
Ostrava střed | 19.57 | 19.58 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 20.03 | 20.04 | 2 | ||
Havířov | 20.13 | 20.14 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 20.17 | 20.17 | |||
Horní Suchá | 20.20 | 20.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 20.22 | 20.23 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 20.28 | 20.29 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.34 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci