Sp 1617 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 17.13 | 1 | |||
Štítina | 17.19 | 17.20 | 2 | ||
Háj ve Slezsku | 17.25 | 17.28 | 2 | ||
Ostrava-Svinov | 17.39 | 17.44 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.50 | 17.52 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Stodolní | 17.55 | 17.55 | |||
Ostrava střed | 17.57 | 17.58 | 2/2 | ||
Ostrava-Kunčice | 18.03 | 18.04 | 2 | ||
Havířov | 18.13 | 18.14 | 1 | ||
Havířov-Suchá | 18.17 | 18.17 | |||
Horní Suchá | 18.20 | 18.20 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 18.22 | 18.23 | 1 | ||
Chotěbuz (Kocobędz) | 18.28 | 18.29 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 18.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy