..: Trasa vlaku Os 16110 - JŘ 2013 :..
Os 16110
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Lovosice   14.03 4b
  Lovosice zastávka  14.06 14.06 
  Oparno  14.13 14.13 
  Chotiměř  14.19 14.19 
  Dobkovičky  14.24 14.24 
  Radejčín  14.31 14.31 
  Žim  14.37 14.37 
  Bořislav  14.42 14.42 
  Žalany zastávka  14.45 14.45 
  Žalany  14.47 14.47 
  Hradiště v Čechách  14.50 14.50 
  Úpořiny  14.54 14.57 2
  Bystřany v Čechách  15.01 15.01 
  Prosetice  15.03 15.03 
  Teplice zámecká zahrada  15.07 15.07 
  Řetenice  15.12 15.12 
  Teplice v Čechách  15.15  1/1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster