..: Trasa vlaku Os 16106 - JŘ 2013 :..
Os 16106
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Lovosice   10.03 4b
  Lovosice zastávka  10.06 10.06 
  Oparno  10.13 10.13 
  Chotiměř  10.19 10.19 
  Dobkovičky  10.24 10.24 
  Radejčín  10.31 10.31 
  Žim  10.37 10.37 
  Bořislav  10.42 10.42 
  Žalany zastávka  10.45 10.45 
  Žalany  10.47 10.47 
  Hradiště v Čechách  10.50 10.50 
  Úpořiny  10.54 10.57 2
  Bystřany v Čechách  11.01 11.01 
  Prosetice  11.03 11.03 
  Teplice zámecká zahrada  11.07 11.07 
  Řetenice  11.12 11.12 
  Teplice v Čechách  11.15  1/1

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2019 ŽelPage - Webmaster