Os 16104 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lovosice | 8.03 | 4b | |||
Lovosice zastávka | 8.06 | 8.06 | |||
Oparno | 8.13 | 8.13 | |||
Chotiměř | 8.19 | 8.19 | |||
Dobkovičky | 8.24 | 8.24 | |||
Radejčín | 8.31 | 8.31 | |||
Žim | 8.37 | 8.37 | |||
Bořislav | 8.42 | 8.42 | |||
Žalany zastávka | 8.45 | 8.45 | |||
Žalany | 8.47 | 8.47 | |||
Hradiště v Čechách | 8.50 | 8.50 | |||
Úpořiny | 8.54 | 8.57 | 2 | ||
Bystřany v Čechách | 9.01 | 9.01 | |||
Prosetice | 9.03 | 9.03 | |||
Teplice zámecká zahrada | 9.07 | 9.07 | |||
Řetenice | 9.12 | 9.12 | |||
Teplice v Čechách | 9.15 | 1/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci