Os 16103 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 6.34 | 2 | |||
Řetenice | 6.37 | 6.39 | 2 | ||
Teplice zámecká zahrada | 6.43 | 6.44 | 3 | ||
Prosetice | 6.47 | 6.47 | |||
Bystřany v Čechách | 6.50 | 6.50 | |||
Úpořiny | 6.55 | 6.58 | 5 | ||
Hradiště v Čechách | 7.02 | 7.02 | |||
Žalany | 7.06 | 7.06 | |||
Žalany zastávka | 7.08 | 7.08 | |||
Bořislav | 7.12 | 7.12 | |||
Žim | 7.17 | 7.17 | |||
Radejčín | 7.22 | 7.22 | |||
Dobkovičky | 7.27 | 7.27 | |||
Chotiměř | 7.31 | 7.31 | |||
Oparno | 7.37 | 7.37 | |||
Lovosice zastávka | 7.44 | 7.44 | |||
Lovosice | 7.47 | 4b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci