Sp 1606 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.20 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.25 | 10.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.31 | 10.32 | 1 | ||
Horní Suchá | 10.34 | 10.34 | |||
Havířov-Suchá | 10.37 | 10.37 | |||
Havířov | 10.40 | 10.41 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Ostrava střed | 10.57 | 10.58 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 10.59 | 11.00 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 11.03 | 11.04 | frýdlantské I/1 | ||
Ostrava-Svinov | 11.11 | 11.16 | 3 | ||
Háj ve Slezsku | 11.26 | 11.27 | 3 | ||
Štítina | 11.32 | 11.33 | 2 | ||
Opava východ | 11.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci