Sp 1604 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 8.20 | 3 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 8.25 | 8.25 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 8.31 | 8.32 | 1 | ||
Horní Suchá | 8.34 | 8.34 | |||
Havířov-Suchá | 8.37 | 8.37 | |||
Havířov | 8.40 | 8.41 | 2 | ||
Ostrava-Kunčice | 8.51 | 8.52 | 2 | ||
Ostrava střed | 8.57 | 8.58 | 2/3 | ||
Ostrava-Stodolní | 8.59 | 9.00 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 9.03 | 9.04 | frýdlantské II/2 | ||
Ostrava-Svinov | 9.11 | 9.16 | 3 | ||
Háj ve Slezsku | 9.26 | 9.27 | 3 | ||
Štítina | 9.32 | 9.33 | 2 | ||
Opava východ | 9.40 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci