Os 15966 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 14.27 | 1 | |||
Dolík | 14.32 | 14.32 | |||
Petrkov | 14.34 | 14.34 | |||
Lípa | 14.38 | 14.40 | 3 | ||
Radňov | 14.44 | 14.44 | |||
Herálec | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Slavníč | 14.53 | 14.53 | |||
Kamenice u Humpolce | 14.56 | 14.56 | |||
Plačkov | 15.00 | 15.00 | |||
Humpolec | 15.07 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci