Os 15965 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Humpolec | 15.13 | 3 | |||
Plačkov | 15.19 | 15.19 | |||
Kamenice u Humpolce | 15.23 | 15.23 | |||
Slavníč | 15.26 | 15.26 | |||
Herálec | 15.28 | 15.29 | 2 | ||
Radňov | 15.35 | 15.35 | |||
Lípa | 15.39 | 15.41 | 3 | ||
Petrkov | 15.45 | 15.45 | |||
Dolík | 15.48 | 15.48 | |||
Havlíčkův Brod | 15.53 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci