Os 15863 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Poříčany | 12.10 | 2 | |||
Ahr Třebestovice | 12.14 | 12.14 | |||
Sadská | 12.16 | 12.17 | 2 | ||
Hořátev | 12.21 | 12.21 | |||
Nymburk město | 12.25 | 12.26 | 1/2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.30 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci