Os 15819 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 15.09 | 3 | |||
Veleliby | 15.13 | 15.13 | 5 | ||
Jíkev | 15.17 | 15.17 | |||
Oskořínek | 15.20 | 15.20 | |||
Křinec | 15.27 | 15.28 | 3 | ||
Ledečky | 15.33 | 15.33 | |||
Rožďalovice | 15.36 | 15.37 | 2 | ||
Mlýnec | 15.42 | 15.42 | |||
Kopidlno | 15.47 | 16.04 | 3 | ||
Pševes | 16.08 | 16.08 | |||
Bartoušov zastávka | 16.10 | 16.10 | |||
Žitětín | 16.13 | 16.13 | |||
Jičíněves | 16.16 | 16.16 | |||
Nemyčeves | 16.22 | 16.22 | |||
Staré Místo u Jičína | 16.25 | 16.25 | |||
Jičín | 16.29 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci