Os 15752 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice nad Metují | 6.30 | ||||
Teplice nad Metují město | 6.33 | 6.33 | |||
Teplice nad Metují skály | 6.36 | 6.36 | |||
Adršpach | 6.41 | 6.42 | 2 | ||
Horní Adršpach | 6.48 | 6.48 | |||
Hodkovice u Trutnova | 6.51 | 6.51 | |||
Janovice u Trutnova | 6.55 | 6.59 | 3 | ||
Radvanice | 7.06 | 7.07 | 2 | ||
Chvaleč | 7.14 | 7.14 | 2 | ||
Petříkovice | 7.20 | 7.20 | |||
Trutnov zastávka | 7.28 | 7.28 | |||
Trutnov střed | 7.30 | 7.31 | 5 | ||
Trutnov hlavní nádraží | 7.35 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci