Os 15613 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 19.09 | 3 | |||
Veleliby | 19.13 | 19.14 | |||
Jíkev | 19.18 | 19.18 | |||
Oskořínek | 19.21 | 19.21 | |||
Křinec | 19.27 | 19.28 | 2 | ||
Svídnice | 19.33 | 19.33 | |||
Dymokury | 19.36 | 19.36 | |||
Činěves | 19.40 | 19.40 | |||
Městec Králové | 19.49 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci