Os 15608 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 15.57 | 2 | |||
Činěves | 16.06 | 16.06 | |||
Dymokury | 16.09 | 16.09 | |||
Svídnice | 16.13 | 16.13 | |||
Křinec | 16.18 | 16.29 | 2 | ||
Oskořínek | 16.35 | 16.35 | |||
Jíkev | 16.39 | 16.39 | |||
Veleliby | 16.43 | 16.48 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 16.52 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci