Os 15600 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Městec Králové | 6.09 | 3 | |||
Činěves | 6.18 | 6.18 | |||
Dymokury | 6.21 | 6.21 | |||
Svídnice | 6.25 | 6.25 | |||
Křinec | 6.30 | 6.31 | |||
Oskořínek | 6.37 | 6.37 | |||
Jíkev | 6.41 | 6.41 | |||
Veleliby | 6.45 | 6.46 | 5 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 6.50 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci