R 1542 „Anton Bruckner“ | |
Řazení vlaku: 1116 + Aee140 + Bbdgmee236 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 17.08 | 17.09 | 1/3 | ||
Kaplice | 17.23 | 17.24 | 3 | ||
Velešín město | 17.33 | 17.34 | |||
České Budějovice | 17.53 | 18.04 | II | ||
Veselí nad Lužnicí | 18.39 | 18.40 | 3 | ||
Soběslav | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Tábor | 19.05 | 19.07 | 3/3 | ||
Olbramovice | 19.44 | 19.45 | 2/3 | ||
Benešov u Prahy | 19.56 | 19.59 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 20.34 | 20.35 | 1 | ||
Praha hlavní nádraží | 20.39 | 6 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci