R 1541 „F. A. Gerstner“ | |
Řazení vlaku: 363 + 5xB249 + Bbdgmee236 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.15 | 7 | |||
Praha-Vršovice | 5.19 | 5.20 | 2 | ||
Benešov u Prahy | 5.55 | 5.58 | 3 | ||
Olbramovice | 6.09 | 6.10 | 1/2 | ||
Tábor | 6.50 | 6.54 | 2/2 | ||
Soběslav | 7.09 | 7.10 | 3 | ||
Veselí nad Lužnicí | 7.19 | 7.21 | 3 | ||
České Budějovice | 7.55 | 8.09 | II | ||
Velešín město | 8.27 | 8.28 | |||
Kaplice | 8.37 | 8.38 | 3 | ||
Rybník | 8.53 | 8.54 | 1/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci