Ex 153 „Jan Perner“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + Apeer61 + WRmee816/WR851 + BDsheer + Bmpeer61 + Bmeer61 + Bmpeer61 + 2xBpeer61 + Bmee248 + Aee140 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.16 | 4 | |||
Praha-Libeň | 16.22 | 16.23 | 3 | ||
Kolín | 16.59 | 17.00 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 17.21 | 17.23 | 4 | ||
Česká Třebová | 17.59 | 18.04 | 4 | ||
Zábřeh na Moravě | 18.25 | 18.27 | 3 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.50 | 18.53 | |||
Hranice na Moravě | 19.22 | 19.23 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 19.48 | 19.50 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 19.57 | 19.59 | |||
Bohumín | 20.06 | 20.07 | 3 | ||
Karviná hlavní nádraží | 20.19 | 20.20 | 3 | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 20.37 | 20.39 | 3 | ||
Třinec (Trzyniec) | 20.46 | 20.47 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci