Os 15201 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 4.33 | 2/2 | |||
Náchod zastávka | 4.35 | 4.36 | |||
Václavice | 4.40 | 4.41 | 2 | ||
Nové Město nad Metují | 4.46 | 4.47 | 1 | ||
Černčice | 4.51 | 4.51 | |||
Bohuslavice nad Metují | 4.52 | 4.53 | 1 | ||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 4.56 | 4.56 | |||
Pohoří | 4.58 | 4.58 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 5.01 | 5.02 | 3 | ||
Očelice | 5.06 | 5.06 | |||
Bolehošť | 5.09 | 5.10 | 3 | ||
Týniště nad Orlicí | 5.18 | 5.30 | 4 | ||
Lípa nad Orlicí | 5.33 | 5.33 | |||
Čestice | 5.37 | 5.37 | |||
Častolovice | 5.40 | 5.41 | 4 | ||
Kostelec nad Orlicí město | 5.44 | 5.45 | |||
Doudleby nad Orlicí | 5.49 | 5.51 | 5 | ||
Záměl | 5.54 | 5.54 | |||
Potštejn | 5.57 | 6.03 | 2 | ||
Litice nad Orlicí | 6.09 | 6.10 | 3 | ||
Bohousová | 6.13 | 6.13 | |||
Žamberk | 6.19 | 6.20 | 3 | ||
Lukavice v Čechách | 6.24 | 6.24 | |||
Letohrad | 6.28 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci