Os 14925 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 18.40 | 1/1 | |||
Veselíčko | 18.48 | 18.48 | |||
Radňovice | 18.53 | 18.53 | |||
Nové Město na Moravě zastávka | 18.57 | 18.58 | |||
Nové Město na Moravě | 19.01 | 19.04 | 2 | ||
Olešná na Moravě | 19.09 | 19.09 | |||
Rovné-Divišov | 19.16 | 19.16 | |||
Rozsochy | 19.20 | 19.20 | |||
Bystřice nad Pernštejnem | 19.28 | 19.31 | 1/2 | ||
Rožná | 19.40 | 19.41 | 1/2 | ||
Věžná | 19.46 | 19.46 | |||
Nedvědice | 19.54 | 20.01 | 2 | ||
Doubravník | 20.06 | 20.06 | |||
Prudká zastávka | 20.10 | 20.10 | |||
Borač | 20.13 | 20.14 | |||
Štěpánovice | 20.19 | 20.19 | |||
Tišnov | 20.25 | 2/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci