Os 14816 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Žďár nad Sázavou | 12.32 | 2/4 | |||
Hamry nad Sázavou | 12.36 | 12.36 | |||
Sázava u Žďáru | 12.39 | 12.40 | 2/2 | ||
Nížkov | 12.44 | 12.44 | |||
Ronov nad Sázavou | 12.46 | 12.47 | |||
Přibyslav | 12.49 | 12.50 | 1/2 | ||
Přibyslav zastávka | 12.52 | 12.53 | |||
Stříbrné Hory | 12.56 | 12.56 | |||
Pohled | 12.58 | 12.59 | 1/2 | ||
Pohledští Dvořáci | 13.02 | 13.03 | |||
Havlíčkův Brod | 13.08 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci