R 1437 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 20.02 | IV | |||
Vyškov na Moravě | 20.42 | 20.43 | 3 | ||
Kojetín | 21.07 | 21.09 | 3 | ||
Přerov | 21.23 | 21.25 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 21.43 | 21.44 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 22.10 | 22.15 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 22.22 | 22.24 | |||
Bohumín | 22.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci