R 1403 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + 2xBd264 + BDs450 + AB349/AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 6.28 | III | |||
Vyškov na Moravě | 7.03 | 7.04 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Nezamyslice | 7.18 | 7.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 7.33 | 7.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.53 | 7.56 | |||
Zábřeh na Moravě | 8.21 | 8.33 | 3 | ||
Ruda nad Moravou | 8.50 | 8.50 | 3 | ||
Hanušovice | 9.02 | 9.04 | 3 | ||
Branná | 9.22 | 9.23 | 3 | ||
Ostružná | 9.33 | 9.34 | 3 | ||
Ramzová | 9.38 | 9.39 | |||
Horní Lipová | 9.50 | 9.51 | 2 | ||
Lipová Lázně | 9.58 | 9.59 | 3 | ||
Jeseník | 10.06 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci