Os 13911 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 14.40 | 1/1 | |||
Kroměříž-Oskol | 14.43 | ||||
Kotojedy | 14.44 | ||||
Jarohněvice | 14.48 | ||||
Šelešovice | 14.51 | ||||
Zdounky | 14.57 | 14.59 | |||
Zborovice zastávka | 15.04 | ||||
Zborovice | 15.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci