Os 13629 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Javorník ve Slezsku | 20.25 | 2 | |||
Bernartice u Javorníka | 20.31 | 20.31 | |||
Horní Heřmanice | 20.34 | 20.34 | |||
Velká Kraš | 20.39 | 20.40 | 2 | ||
Kobylá nad Vidnavkou | 20.44 | 20.44 | |||
Tomíkovice | 20.48 | 20.48 | |||
Žulová | 20.51 | 20.52 | 3 | ||
Vápenná | 20.57 | 20.58 | 3 | ||
Lipová Lázně jeskyně | 21.08 | 21.08 | |||
Lipová Lázně | 21.13 | 21.20 | 3 | ||
Horní Lipová | 21.27 | 21.28 | 2 | ||
Ramzová | 21.39 | 21.39 | |||
Ostružná | 21.43 | 21.44 | 3 | ||
Branná | 21.53 | 21.57 | 3 | ||
Nové Losiny | 22.03 | 22.03 | |||
Jindřichov na Moravě | 22.08 | 22.08 | |||
Potůčník | 22.13 | 22.13 | |||
Hanušovice | 22.18 | 22.19 | 3 | ||
Hanušovice Holba | 22.21 | 22.21 | |||
Raškov | 22.24 | 22.24 | |||
Bohdíkov | 22.26 | 22.27 | 4 | ||
Komňátka | 22.29 | 22.30 | |||
Ruda nad Moravou | 22.33 | 22.34 | 3 | ||
Bartoňov | 22.36 | 22.37 | |||
Bohutín | 22.40 | 22.40 | |||
Bludov lázně | 22.43 | 22.44 | |||
Bludov | 22.48 | 22.53 | 1B/1 | ||
Šumperk | 22.58 | 2A/3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci